Goczkowski & GóreckaGoczkowski & Górecka
AZ8A4271

 

 

Cześć!

Jesteśmy Gosia i Łukasz – zgrany duet w życiu i w fotografii. Pod względem charakterów i sposobów pracy idealnie się uzupełniamy. Z każdym kolejnym zleceniem utwierdzamy się w przekonaniu, że rację miał ten kto powiedział, że nie ma nic piękniejszego niż pasja, która staje się pracą i sposobem na życie.

Jeśli uznacie, że to właśnie nam chcielibyście powierzyć utrwalenie Waszych ślubnych wspomnień w postaci fotoreportażu – serdecznie zapraszamy do naszego świata!

Reportaże realizujemy głównie na terenie woj. mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego, ale odległość nie stanowi dla nas problemu i chętnie sfotografujemy Was także w innym dowolnym zakątku Polski. Pracujemy w duecie, by zapewnić Wam różnorodne ujęcia z dwóch punktów widzenia. Każde z nas jest samodzielnym, doświadczonym fotografem, co daje dodatkowe zabezpieczenie dla Was oraz urozmaicony reportaż. Podczas wspólnej pracy rozumiemy się bez słów, rejestrując obrazy, które tworzą spójną całość.

Jacy jesteśmy?

Obydwoje zakręceni (pozytywnie!) jak włosy Łukasza. Gosia ma sto pomysłów na minutę ale często potrzebuje kopniaka, który pozwoli jej któryś z tych pomysłów zrealizować. Trochę roztrzepana, bująca w obłokach, pociesza się tym, że tylko geniusze panują nad chaosem. 😉 Łukasz twardo stąpa po ziemi, na tę ziemię ściąga Gosię gdy jest taka potrzeba i często cierpi na nadmiar energii. W tym duecie spec od reportażu, niepozowanych spontanicznych sytuacji, jak na prawdziwego łowcę momentów przystało. Zakochany w przyrodzie i lesie, do których miłością zaraził Gosię, przy okazji ucząc ją cierpliwości, którą Gosia wykorzystuje podczas jej ukochanych sesji dziecięcych. Uwielbia je tak samo jak wzruszające ceremonie ślubne i przygotowania do nich, pełne dopracowanych detali. Oprócz tego kochamy kuchnię indyjską i gruzińską. I naszą towarzyszkę życia – mopsa Kluskę! 😉

Moglibyśmy pisać jeszcze wiele, ale najlepiej poznacie nas przeglądając wykonane przez nas fotografie…

gocha
nasz gif
3N7A4279
3N7A6933